جستجو
فیلترها
بسته

بالشتک(استاتور)گروه پژو 405

وظیفه اصلی دینام در خودرو تامین برق مورد نیاز خودرو جهت شارژ مناسب باطری و تامین برق مورد نیاز مصرف کننده ها در زمان روشن بودن خودرو می باشد...
کد محصول: 3149023
  • ساخته شده با کیفیت ترین مواد اولیه
  • مطابق با بالاترین استاندارد خودرو ساز
  • مونتاژپذیری مناسب
  • مقاوم سازی جهت دوام و طول عمر بهتر و هماهنگی کامل با محل نصب

 


وظیفه اصلی دینام در خودرو تامین برق مورد نیاز خودرو جهت شارژ مناسب باطری و تامین برق مورد نیاز  مصرف کننده ها در زمان روشن بودن خودرو می باشد.
دینام یک ژنراتور سه فاز است که گشتاور چرخشی موتور خودرو را از طریق پولی دینام  به روتور انتقال داده و در روتور توسط آهنربای القایی ، میدان مغناطیسی قوی تولید می گردد که اثر این میدان بر روی استاتور تولید جریان متناوب سه فاز است . این جریان توسط دیودهای زنری در رکتی فایر ، یکسو شده و در انتها توسط رگولاتور یا همان آفتامات دینام در ولتاژ ثابتی متناسب با ولتاژ باطری  خودرو تنظیم می گردد.
بالشتک  یا استاتور قسمت  اصلی در دینام است که بوسیله میدان  میدان مغناطیسی  القا شده از روتور تولید جریان الکتریکی می کند. میران مغناطیسی تولید شده در روتور در هسته و سیم پیچی های استاتور میدان القایی ایجاد کرده و جریانی در سه فاز استاتور متناسب با میدان بوجود آمده تولید می گردد.
از جمله پارامترهای تاثیر گزار در عملکرد استاتور نوع سیم بندی و جنس مواد هسته آن جهت ایجاد میدان مغناطیسی و جریان مناسب در هر دور است که در محصولات  تولیدی این برند از مواد خاص با قابلیت مناسب در این خصوص استفاده گردیده که از نظر عملکرد و  دوام کاملا" منطبق با الزامات و استانداردهای مرتبط می باشد.
استاتورهای تولیدی این برند تحت لیسانس شرکت Valeo  فرانسه و بر اساس بروز ترین طرح های پرکاربرد اروپایی می باشد و تکنولوژی مورد استفاده در خط تولید این محصول با قابلیت فرایندی بالا احتمال وجود خطا در محصول مذکور را به حداقل  رسانده و همچنین  تمامی قطعات تولیدی در انتهای خط تولید مورد تست عملکرد 100% قرار گرفته و از کیفیت مناسب و عملکرد آنها اطمینان کامل حاصل می شود.