جستجو
فیلترها
بسته

آرمیچر استارت - طرح جدید

وظیفه اصلی استارت در خودرو تامین گشتاور مورد نیاز موتور جهت چرخاندن میل لنگ و روشن شدن آن در کمترین زمان ممکن و با حداقل جریان مصرفی می باشد ...
کد محصول: 3149034
  • ساخته شده با کیفیت ترین مواد اولیه
  • مطابق با بالاترین استاندارد خودرو ساز
  • مونتاژپذیری مناسب
  • هماهنگی کامل با محل نصب 

 


وظیفه اصلی  استارت در خودرو تامین گشتاور مورد نیاز موتور جهت چرخاندن میل لنگ  و روشن شدن آن در کمترین زمان ممکن و با حداقل جریان مصرفی می باشد .
استارت یک موتور الکتریکی جریان مستقیم با توان بالا می باشد که در این خصوص این شرکت  در گروه قطعات خودروی عظام  برای خودروهای مختلف توان طراحی و ارائه مناسب ترین محصول به منظور تطابق هرچه دقیق تر عملکرد با شرایط  راه اندازی طراحی شده در هر موتور را دارد .

آرمیچر موتور اصلی استارت است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و سرعت و گشتاور مورد نیاز راه اندازی موتور خودرو را تولید می کند .
از جمله پارامترهای تاثیر گزار در عملکرد آرمیچر نوع سیم بندی و جنس مواد هسته آن جهت ایجاد میدان مغناطیسی مناسب است که در استارت های تولیدی این برند از مواد خاص با قابلیت مناسب در این خصوص استفاده گردیده که از نظر عملکرد و دوام کاملا" منطبق با الزامات و استانداردهای مرتبط می باشد.

طرحهای تولید قطعه مذکور این برند تحت لیسانس شرکت Valeo  فرانسه و بر اساس بروز ترین طرح های پرکاربرد اروپایی می باشد.

در خودروهای  خانواده   405  و 206  از دو طرح استارت استفاده گردیده که قطعه مذکور از سال 1389 توسط این شرکت طراحی و به بازار ارایه گردیده است و  اهم اکنون نیز در خودروهای  روز اروپا استفاده می گردد .لازم به ذکر این نکته است که برای نسل جدید استارت ها کلیه قطعات  آن نیز باید از طرح جدید ، جهت امکان مونتاژ و عملکرد مناسب استفاده گردد.